שירותי קייטרינג באזור המרכז,   צרו עימנו קשר: 054-2161651 | 03-5175179 

קייטרינג לאירועים קטנים

קייטרינג לאירועים קטניםהצלחתו של האירוע אותו אנו עתידים להפיק תלויה במספר גורמים כגון המקום שבו מתקיים האירוע, המוזיקה המושמעת במהלכו וכמובן האוכל המוצע לאורחים, מבין כל הגורמים שנמנו אין ספק שסוגיית התפריט היא החשובה ביותר שכן זהו הדבר שהאורחים נושאים איתם לאחר שהאירוע מסתיים, תפריט מוצלח משמעו אירוע מוצלח.
אפשרויות ההסעדה באירועים הן רבות ומגוונות, ישנם כאלו שיעדיפו לבשל לבד, יש כאלו שישכרו אולם אירועים או מסעדה המציעים תפריט קבוע ויש כאלו שיבחרו לשכור את שירותיה של חברת קייטרינג, בחירת אפשרות ההסעדה הטובה ביותר נעשית בהתאמה למספר המוזמנים לאירוע כאשר ההתלבטות הולכת ונעשית קשה יותר ככל שמספר המוזמנים לאירוע קטן יותר. בשנים האחרונות האפשרות האחרונה היא הפופולארית ביותר שכן שכירת שירותיה של חברת קייטרינג טומן בחובו מספר יתרונות גבוה.

  • בעזרתה של חברת קייטרינג ניתן לקיים את האירוע בכל מקום בו אנו מעוניינים, פעמים רבות מעוניינים בעלי האירוע לקיים את האירוע בסביבה מקורית כגון שמורת טבע מסוימת, חוף הים או מבנה היסטורי בעל עיצוב מיוחד, במקרים שכאלו לא קיימת במקום כל תשתית המאפשרת להגיש את האוכל לאורחים, חברת הקייטרינג תדאג לפרוס במקום את כל הציוד הדרוש ולהבטיח את נוחיותם המלאה של האורחים.
  • שכירת חברת קייטרינג מאפשרת גמישות רבה עם התפריט, פעמים רבות אנו איננו שלמים עם התפריט המוצע לנו באולמות האירועים, באולמות אלו נדמה כאילו האוכל זה עתה עזב את קו הייצור ללא כל שימת דגש על איכותו.

חברת קייטרינג תבטיח שבאירוע שלכם יוגשו המאכלים שאתם דרשתם בהזמנה אישית.

אנחנו מציעים לתושבי המרכז והסביבה שירותי קייטרינג איכותיים המתאימים גם לאירועים קטנים כגון טקס החינה, ברית מילה, בריתה או חתונות משפחתיות.
תפריט אירופאי קלאסי הפותח בפני הסועד דלת אל חוויות קולינאריות חדשות, כל המאכלים בהם מתמחה המסעדה מאופיינים בטעם עשיר, מראה שובה עין וריחות שלא ניתן לתאר במסגרת שורות אלו.